Kondensator ceramiczny; 68pF
Symbol Micros:
K3S 68/50cf
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 68pF; 50V; C0G; ±1%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 68pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10C680FB8NNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3720 | 0,1470 | 0,0863 | 0,0634 | 0,0572 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603FRNPO9BN680
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
460000 szt.
| ilość szt. | 16000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0572 |
| Pojemność: | 68pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |