Kondensator ceramiczny; 560pF
Symbol Micros:
K3S560/50cj
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 560pF; 50V; C0G; ±5%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 560pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603JRNPO9BN561 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2520 | 0,0946 | 0,0508 | 0,0371 | 0,0348 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603JRNPO9BN561
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
64000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0348 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603JRNPO9BN561
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
92000 szt.
| ilość szt. | 16000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0460 |
| Pojemność: | 560pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |