Kondensator ceramiczny; 100nF
Symbol Micros:
K3SN100/16xj
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 100nF; 16V; X7R; ±5%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: 0603YC104JAT2A RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Stan magazynowy:
12000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1730 | 0,0628 | 0,0331 | 0,0242 | 0,0230 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: 0603YC104JAT2A
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
308000 szt.
| ilość szt. | 28000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0230 |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: 0603YC104JAT2A
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
48000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0230 |
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |