Kondensator ceramiczny; 220nF
Symbol Micros:
K3SN220/50xk
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 220nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 220nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603KRX7R9BB224 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
karta katalogowa
Stan magazynowy:
63750 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1970 | 0,0739 | 0,0397 | 0,0290 | 0,0272 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GCM188R71H224KA64D
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0456 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GCM188R71H224KA64D
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
6280000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0474 |
| Pojemność: | 220nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |