Kondensator ceramiczny; 330nF
Symbol Micros:
K3SN330/16xk
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 330nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 330nF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10B334KO8NNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
karta katalogowa
Stan magazynowy:
6885 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1610 | 0,0586 | 0,0311 | 0,0228 | 0,0214 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10B334KO8NNND
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
40000 szt.
| ilość szt. | 30000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0214 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10B334KO8NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
1324000 szt.
| ilość szt. | 24000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0214 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10B334KO8NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
216000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0254 |
| Pojemność: | 330nF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |