Kondensator ceramiczny; 12pF
Symbol Micros:
K5S 12/50cj
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 12pF; 50V; C0G; 5%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 12pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21C120JBANNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
29825 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2170 | 0,0812 | 0,0436 | 0,0319 | 0,0299 |
Producent: KEMET
Symbol producenta: C0805C120J5GAC7800
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
208000 szt.
| ilość szt. | 20000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0299 |
Producent: KEMET
Symbol producenta: C0805C120J5GAC7800
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
64000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0299 |
| Pojemność: | 12pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |