Kondensator ceramiczny; 8.2pF
Symbol Micros:
K5S 8.2/50cc
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 8.2pF; 50V; C0G; 0.25pF; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 8,2pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [pF]: | 0,25pF |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0805CRNPO9BN8R2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Stan magazynowy:
24000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2860 | 0,1090 | 0,0626 | 0,0454 | 0,0409 |
| Pojemność: | 8,2pF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | C0G |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [pF]: | 0,25pF |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |