Kondensator ceramiczny; 22nF
Symbol Micros:
K5SN 22100xk
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 22nF; 100V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 22nF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B223KCFNNNG RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Stan magazynowy:
12000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2180 | 0,0812 | 0,0434 | 0,0323 | 0,0300 |
| Pojemność: | 22nF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |