Kondensator ceramiczny; 47nF
Symbol Micros:
K5SN 47100xk
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 47nF; 100V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 47nF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B473KCFNNNE
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
522000 szt.
| ilość szt. | 22000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0229 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B473KCFNNNF
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
62299 szt.
| ilość szt. | 30000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0229 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B473KCFNNNF
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
800000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0276 |
| Pojemność: | 47nF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |