Kondensator ceramiczny; 100nF
Symbol Micros:
K5SN100/50x7rk AUTO
Obudowa: Rys.kond.smd0805 AUTO
Kondensator ceramiczny; 100nF; 50V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 0805; AUTO; temperatura pracy: -55°C ~85°C
Parametry
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B104KBC5PNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805 AUTO
Magazyn zewnętrzny:
400000 szt.
| ilość szt. | 24000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0240 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B104KBFWPJE
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805 AUTO
Magazyn zewnętrzny:
37820000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0342 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: AC0805KRX7R9BB104
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805 AUTO
Magazyn zewnętrzny:
216000 szt.
| ilość szt. | 16000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0309 |
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |