Kondensator ceramiczny; 100nF
Symbol Micros:
K5SN100/50yz
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 100nF; 50V; Y5V; -20/+80%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -30°C ~85°C
Parametry
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | Y5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: 08055G104ZAT2A
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
20000 szt.
| ilość szt. | 16000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0374 |
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | Y5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |