Kondensator ceramiczny; 10uF
Symbol Micros:
K5SU 10/10x5rk
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 10uF; 10V; X5R; 10%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~85°C
Parametry
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A106KPFNNNG RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
652000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ | 15000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2230 | 0,0833 | 0,0446 | 0,0333 | 0,0307 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A106KPFNNNE RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
153470 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2230 | 0,0833 | 0,0446 | 0,0346 | 0,0311 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A106KPFNNNG
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
13557000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0311 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A106KPFNNNE
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
3129000 szt.
| ilość szt. | 18000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0311 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A106KPFNNNG
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
3081000 szt.
| ilość szt. | 18000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0311 |
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |