Kondensator ceramiczny; 10uF
Symbol Micros:
K5SU 10/10xk
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 10uF; 10V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B106KPQNNNE RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
8790 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 300+ | 2000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2950 | 0,1140 | 0,0590 | 0,0451 | 0,0422 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B106KPQNNNG
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
55077000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0499 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B106KPQNNNF
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
1180000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0576 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B106KPQNNNG
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
1929000 szt.
| ilość szt. | 9000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0576 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-10
Ilość szt.: 20000
| Pojemność: | 10uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |