Kondensator ceramiczny; 1uF
Symbol Micros:
K5SU 1100xk
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 1uF; 100V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 1uF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Kyocera AVX
Symbol producenta: 08051C105K4T2A
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
208000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2467 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-10
Ilość szt.: 1000
| Pojemność: | 1uF |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |