Kondensator ceramiczny; 1uF
Symbol Micros:
K5SU 1/50xk
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 1uF; 50V; X7R; 10%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 1uF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B105KBFNNNG RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ | 15000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2340 | 0,0873 | 0,0465 | 0,0346 | 0,0319 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B105KBFNNNE RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
107905 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2340 | 0,0873 | 0,0465 | 0,0361 | 0,0323 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0805KKX7R9BB105
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
243000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0326 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B105KBFNNNG
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
13341000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0323 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21B105KBFNNNF
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
10170000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0323 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-10
Ilość szt.: 360000
| Pojemność: | 1uF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X7R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |
Opis szczegółowy
Rodzaj kondensatora: monolityczny
Pojemność: 1µF
Napięcie pracy: 50V
Tolerancja: ±10%
Montaż: SMD
Obudowa: 0508