Kondensator ceramiczny; 22uF
Symbol Micros:
K5SU 22/6.3x5rk
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 22uF; 6.3V; X5R; 10%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~85°C
Parametry
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A226KQQNNNG RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
700 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4910 | 0,2250 | 0,1220 | 0,0905 | 0,0807 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A226KQQNNNE RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
6000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4910 | 0,2250 | 0,1220 | 0,0905 | 0,0819 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A226KQQNNNF
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
70000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1074 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A226KQQNNNF
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
1600000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0931 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A226KQQNNNG
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
9000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1224 |
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |