Kondensator ceramiczny; 47uF
Symbol Micros:
K5SU 47/10x5rm
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 47uF; 10V; X5R 20%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~85°C
Parametry
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM21BR61A476ME15L RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
120 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1700 | 0,6470 | 0,4300 | 0,3590 | 0,3340 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM21BR61A476ME15L
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3841 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM21BR61A476ME15K
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
40000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3883 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: GRM21BR61A476ME15L
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
1047000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4503 |
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |