Kondensator ceramiczny; 47uF
Symbol Micros:
K5SU 47/6.3x5rm
Obudowa: Rys.kond.smd0805
Kondensator ceramiczny; 47uF; 6.3V; X5R; 20%; SMD; obudowa: 0805; temperatura pracy: -55°C ~85°C
Parametry
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A476MQYNNNG RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5820 | 0,2660 | 0,1440 | 0,1070 | 0,0955 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A476MQYNNNE RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
karta katalogowa
Stan magazynowy:
6740 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5820 | 0,2660 | 0,1440 | 0,1070 | 0,0970 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A476MQYNNNE
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
2006000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0970 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A476MQYNNNE
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
2150000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1117 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL21A476MQYNNNG
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0805
Magazyn zewnętrzny:
3960000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0970 |
| Pojemność: | 47uF |
| Napięcie pracy: | 6,3V |
| Dielektryk: | X5R |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2012 mm |
| Obudowa: | 0805 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |