Kondensator ceramiczny; 220pF
Symbol Micros:
K6S220k1.0cj
Obudowa: Rys.kond.smd1206
Kondensator ceramiczny; 220pF; 1kV; C0G; 5%; SMD; obudowa: 1206; temperatura pracy; -55°C ~ 125°C
Parametry
| Pojemność: | 220pF |
| Dielektryk: | C0G |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC1206JKNPOCBN221 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd1206
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4140 | 0,1630 | 0,0953 | 0,0697 | 0,0637 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC1206JKNPOCBN221
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd1206
Magazyn zewnętrzny:
66000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0637 |
| Pojemność: | 220pF |
| Dielektryk: | C0G |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 cal |
| Obudowa: | 3216 mm |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |