A10204012030 F&T Kondensator osiowy
Symbol Micros:
KE A10204012030
Obudowa: Rys.CAX01000/40
1000uF; 40V; wymiary: 12x30mm; żywotność: 5000h
Parametry
| Rozmiar: | 12x30mm |
| Pojemność: | 1000uF |
| Napięcie pracy: | 40V |
| Producent: | F&T |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Rodzaj kondensatora: | Osiowy |
Producent: F+T
Symbol producenta: A10204012030 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.CAX01000/40
Stan magazynowy:
20 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,3700 | 7,0200 | 6,2400 | 5,7600 | 5,5800 |
Producent: F+T
Symbol producenta: A10204012030
Obudowa dokładna: Rys.CAX01000/40
Magazyn zewnętrzny:
10692 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,5800 |
| Rozmiar: | 12x30mm |
| Pojemność: | 1000uF |
| Napięcie pracy: | 40V |
| Producent: | F&T |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Rodzaj kondensatora: | Osiowy |