EEUED2G220SB PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE EEUED2G220SB
Obudowa: 4u 16x20AP
22uF 400V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 600mA 10000h 105C Ammo
Parametry
| Rozmiar: | 16x20mm |
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 400V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny Long life |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 105°C |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEUED2G220SB
Obudowa dokładna: 4u 16x20AP
Magazyn zewnętrzny:
250 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,6878 |
| Rozmiar: | 16x20mm |
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 400V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny Long life |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Taśma |