EEUED2W220S PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE EEUED2W220S
Obudowa: 4u 16x20P
22uF 450V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 680mA 10000h 105C Bulk
Parametry
| Rozmiar: | 16x20mm |
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny Long life |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 105°C |
| Rozmiar: | 16x20mm |
| Pojemność: | 22uF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny Long life |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Luzem |