EEUEE2V680S PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE EEUEE2V680S
Obudowa: 4u 18x25P
68uF 350V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 1330mA 10000h 105C Bulk
Parametry
| Rozmiar: | 18x25mm |
| Pojemność: | 68uF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny Long life |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 105°C |
| Rozmiar: | 18x25mm |
| Pojemność: | 68uF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 10000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny Long life |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Luzem |