EEUFC1E272 PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KE EEUFC1E272
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: 4u 16x25P
2700uF 25V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2555mA 5000h 105C Automotive AEC-Q200 Bul
Parametry
Rozmiar: 16x25mm
Pojemność: 2700uF
Napięcie pracy: 25V
Producent: PANASONIC
Żywotność [h]: 5000h
Rodzaj kondensatora: Elektrolityczny LOW E.S.R
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 105°C
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEUFC1E272 Obudowa dokładna: 4u 16x25P
Magazyn zewnętrzny:
25 szt.
ilość szt. 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
25
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Rozmiar: 16x25mm
Pojemność: 2700uF
Napięcie pracy: 25V
Producent: PANASONIC
Żywotność [h]: 5000h