EEUFM1A101H PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE EEUFM1A101H
Obudowa: 4u 5x11AP
100uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 280mA 2000h 105C Ammo
Parametry
| Rozmiar: | 5x11mm |
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEUFM1A101H
Obudowa dokładna: 4u 5x11AP
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2566 |
| Rozmiar: | 5x11mm |
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Taśma |