EEUFM1C222B PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE EEUFM1C222B
Obudowa: 4u 12.5x25AP
2200uF 16V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 3190mA 7000h 105C Ammo
Parametry
| Rozmiar: | 12,5x25mm |
| Pojemność: | 2200uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 7000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rozmiar: | 12,5x25mm |
| Pojemność: | 2200uF |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 7000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Taśma |