EEUFM1H101B PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KE EEUFM1H101B
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: 4u 8x11.5AP
100uF 50V 20% (8 X 11.5mm) Radial 5mm 870mA 3000h 105C Ammo
Parametry
Rozmiar: 8x11,5mm
Pojemność: 100uF
Napięcie pracy: 50V
Producent: PANASONIC
Żywotność [h]: 3000h
Rodzaj kondensatora: Elektrolityczny LOW E.S.R
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 105°C
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEUFM1H101B Obudowa dokładna: 4u 8x11.5AP
Magazyn zewnętrzny:
6200 szt.
ilość szt. 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Rozmiar: 8x11,5mm
Pojemność: 100uF
Napięcie pracy: 50V
Producent: PANASONIC
Żywotność [h]: 3000h