EEUFP1E681B PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE EEUFP1E681B
Obudowa: 4u 10x16AP
680uF 25V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 0.068 Ohm 2500mA 4000h 105C Automotive Tape
Parametry
| Rozmiar: | 10x16mm |
| Pojemność: | 680uF |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 4000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rozmiar: | 10x16mm |
| Pojemność: | 680uF |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 4000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Taśma |