EEUHD1E332 PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE EEUHD1E332
Obudowa: 4u 12.5x25P
3300uF 25V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1400mA 2000h 105C Automotive Bulk
Parametry
| Rozmiar: | 12,5x25mm |
| Pojemność: | 3300uF |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rozmiar: | 12,5x25mm |
| Pojemność: | 3300uF |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Producent: | PANASONIC |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Luzem |