UPW1J101MPD NICHICON Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KE UPW1J101MPD
Obudowa: 4u 10x12.5-N
100uF 63V 105°C 10x12.5mm LOW E.S.R.; -55÷105°C; żywotność: min 5000h w 105°C; raster: 5mm
Parametry
| Rozmiar: | 10x12.5mm |
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 63V |
| Producent: | NICHICON |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rozmiar: | 10x12.5mm |
| Pojemność: | 100uF |
| Napięcie pracy: | 63V |
| Producent: | NICHICON |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Luzem |