RTE1A102M0816F LEAGUER Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KEL1000/10tA
Obudowa: 4u 8x16A
1000uF 10V 105°C 8x16mm niskoimpedancyjny, radialny, temp. pracy -40÷105°C żyw.min 1000h w temp.105°C=4000h w temp.85°C taśma 3.5mm
Parametry
| Rozmiar: | 8x14mm |
| Pojemność: | 1000uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Producent: | LEAGUER |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rozmiar: | 8x14mm |
| Pojemność: | 1000uF |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Producent: | LEAGUER |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona temperatura |
| Rodzaj opakowania: | Taśma |