EEUFR1H471B PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KELR EEUFR1H471B
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: 4u 12.5x20P
FR 470uF 50V 105°C 12.5x20mm niskoimpedancyjny, radialny, temp. pracy -40÷105°C żyw.min 10000h w temp.105°C, r= 5.0mm
Parametry
Rozmiar: 12,5x20mm
Pojemność: 470uF
Napięcie pracy: 50V
Producent: PANASONIC
Żywotność [h]: 10000h
Rodzaj kondensatora: Elektrolityczny LOW E.S.R
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 105°C
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEUFR1H471B Obudowa dokładna: 4u 12.5x20P
Magazyn zewnętrzny:
400 szt.
ilość szt. 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
50
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
500
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Rozmiar: 12,5x20mm
Pojemność: 470uF
Napięcie pracy: 50V
Producent: PANASONIC
Żywotność [h]: 10000h