EEUFR1J331 PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KELR EEUFR1J331
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: 4u 12.5x20P
FR 330uF 63V 105°C 12.5x20mm niskoimpedancyjny, radialny, temp. pracy -40÷105°C żyw.min 10000h w temp.105°C, r= 5.0mm
Parametry
Rozmiar: 12,5x20mm
Pojemność: 330uF
Napięcie pracy: 63V
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 105°C
Pozycja dostępna na zamówienie
Rozmiar: 12,5x20mm
Pojemność: 330uF
Napięcie pracy: 63V