EEUFR1V122B PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KELR EEUFR1V122B
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: 4u 12.5x25P
FR 1200uF 35V 105°C 12.5x25mm niskoimpedancyjny, radialny, temp. pracy -40÷105°C żyw.min 10000h w temp.105°C, r= 7.5mm
Parametry
Rozmiar: 12,5x25mm
Pojemność: 1200uF
Napięcie pracy: 35V
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 105°C
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEUFR1V122B Obudowa dokładna: 4u 12.5x25P
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
ilość szt. 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
500
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
ilość szt. 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Rozmiar: 12,5x25mm
Pojemność: 1200uF
Napięcie pracy: 35V