EEEFC1C220R PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEFC1C220R
Obudowa: smdCel-FC
22uF 16V 20%( 5 X 5.4mm) SMD 95mA 1000h 105C Automotive T/R
Parametry
| Pojemność: | 22uF |
| Rozmiar: | 5x5,4mm |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Pojemność: | 22uF |
| Rozmiar: | 5x5,4mm |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |