EEEFK1E330UR PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEFK1E330UR
Obudowa: smdBel-FK
33uF 25V SMD 5x5,8mm, temp. pracy -55÷105°C żywotność min. 2000h w temp.105°C, co odpowiada 8000h w temp. 85°C
Parametry
| Pojemność: | 33uF |
| Rozmiar: | 5x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFK1E330UR
Obudowa dokładna: smdBel-FK
Magazyn zewnętrzny:
700 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4797 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFK1E330UR
Obudowa dokładna: smdBel-FK
Magazyn zewnętrzny:
39000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4050 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFK1E330UR
Obudowa dokładna: smdBel-FK
Magazyn zewnętrzny:
63000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2742 |
| Pojemność: | 33uF |
| Rozmiar: | 5x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |