EEEFK1V100UR PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEFK1V100UR
Obudowa: smdBel-FK
10uF 35V 20% (4 X 5.8mm) SMD 90mA 2000h 105C Automotive T/R
Parametry
| Pojemność: | 10uF |
| Rozmiar: | 4x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFK1V100UR RoHS
Obudowa dokładna: smdBel-FK
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1700 | 0,6260 | 0,4870 | 0,4400 | 0,4260 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFK1V100UR
Obudowa dokładna: smdBel-FK
Magazyn zewnętrzny:
14000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4260 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFK1V100UR
Obudowa dokładna: smdBel-FK
Magazyn zewnętrzny:
18500 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4260 |
| Pojemność: | 10uF |
| Rozmiar: | 4x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |