EEEFK1V471SP PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEFK1V471SP
Obudowa: smdGel-FK
470uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105C Automotive T/R
Parametry
| Pojemność: | 470uF |
| Rozmiar: | 10x10,2mm |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 470uF |
| Rozmiar: | 10x10,2mm |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |