EEEFN1H220UR PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEFN1H220UR
Obudowa: smdCel-FN
22uF 50V 20% (5 X 5.8mm) SMD 1.52 Ohm 85mA 2000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Parametry
| Pojemność: | 22uF |
| Rozmiar: | 5x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 22uF |
| Rozmiar: | 5x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |