EEEFN1H271UP PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEFN1H271UP
Obudowa: smdGel-FN
270uF 50V 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.18 Ohm 670mA 2000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Parametry
| Pojemność: | 270uF |
| Rozmiar: | 10x10,5mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 270uF |
| Rozmiar: | 10x10,5mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |