EEEFN1K820UP PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KES EEEFN1K820UP
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdGel-FN
82uF 80V 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.7 Ohm 200mA 2000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Parametry
Pojemność: 82uF
Rozmiar: 10x10,5mm
Napięcie pracy: 80V
Żywotność [h]: 2000h
Producent: PANASONIC
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 105°C
Rodzaj kondensatora: Elektrolityczny
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEEFN1K820UP Obudowa dokładna: smdGel-FN
Magazyn zewnętrzny:
1600 szt.
ilość szt. 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
100
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 82uF
Rozmiar: 10x10,5mm
Napięcie pracy: 80V
Żywotność [h]: 2000h
Producent: PANASONIC