EEEFN2A270UP PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KES EEEFN2A270UP
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdFel-FN
27uF 100V 20% (8 X 10.5mm) SMD 1.3 Ohm 130mA 2000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Parametry
Pojemność: 27uF
Rozmiar: 8x10,5mm
Napięcie pracy: 100V
Żywotność [h]: 2000h
Producent: PANASONIC
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 105°C
Rodzaj kondensatora: Elektrolityczny
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEEFN2A270UP Obudowa dokładna: smdFel-FN
Magazyn zewnętrzny:
1300 szt.
ilość szt. 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
100
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 27uF
Rozmiar: 8x10,5mm
Napięcie pracy: 100V
Żywotność [h]: 2000h
Producent: PANASONIC