EEEFP1E101AP PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEFP1E101AP
Obudowa: smdEel
100uF 25V SMD LOW E.S.R 8x10,2mm, temp. pracy -55÷105°C; żywotność min. 2000h w temp.105°C, co odpowiada 8000h w temp. 85°C
Parametry
| Pojemność: | 100uF |
| Rozmiar: | 8x10,2mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFP1E101AP
Obudowa dokładna: smdEel
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6875 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEFP1E101AP
Obudowa dokładna: smdEel
Magazyn zewnętrzny:
1800 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0198 |
| Pojemność: | 100uF |
| Rozmiar: | 8x10,2mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 2000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny LOW E.S.R |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |