EEEHA1A470WR PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEHA1A470WR
Obudowa: smdCel-HA
47uF 10V 20% (5 X 5.4mm) SMD 43mA 1000h 105C Automotive T/R
Parametry
| Pojemność: | 47uF |
| Rozmiar: | 5x5,4mm |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 47uF |
| Rozmiar: | 5x5,4mm |
| Napięcie pracy: | 10V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |