EEEHA1H1R0R PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEHA1H1R0R
Obudowa: smdBel-HA
1uF 50V 20% (4 X 5.4mm) SMD 10mA 1000h 105C Automotive T/R
Parametry
| Pojemność: | 1uF |
| Rozmiar: | 4x5,4mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 1uF |
| Rozmiar: | 4x5,4mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |