EEEHAH470XAP PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEHAH470XAP
Obudowa: smdD8el-HA
47uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 63mA 1000h 105C Automotive T/R
Parametry
| Pojemność: | 47uF |
| Rozmiar: | 6,3x7,7mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 47uF |
| Rozmiar: | 6,3x7,7mm |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Żywotność [h]: | 1000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |