EEEHC1V220P PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEHC1V220P
Obudowa: smdDel-HC
22uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 55mA 3000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Parametry
| Pojemność: | 22uF |
| Rozmiar: | 6,3x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Żywotność [h]: | 3000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 22uF |
| Rozmiar: | 6,3x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 35V |
| Żywotność [h]: | 3000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |