EEEHD1C472AM PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEHD1C472AM
Obudowa: smdK16el-HD
4700uF 16V 20% (18 X 16.5mm) SMD 1540mA 5000h 105C Automotive T/R
Parametry
| Pojemność: | 4700uF |
| Rozmiar: | 18x16,5mm |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Pojemność: | 4700uF |
| Rozmiar: | 18x16,5mm |
| Napięcie pracy: | 16V |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |