EEEHD1E330AP PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros:
KES EEEHD1E330AP
Obudowa: smdDel-HC
33uF 25V 20%( 6.3 X 5.8mm) SMD 55mA 5000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Parametry
| Pojemność: | 33uF |
| Rozmiar: | 6,3x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: EEEHD1E330AP
Obudowa dokładna: smdDel-HC
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5575 |
| Pojemność: | 33uF |
| Rozmiar: | 6,3x5,8mm |
| Napięcie pracy: | 25V |
| Żywotność [h]: | 5000h |
| Producent: | PANASONIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj kondensatora: | Elektrolityczny |
| Właściwość kondensatora: | Podwyższona tempratura |