EEVFK2A680Q PANASONIC Kondensator elektrolityczny
Symbol Micros: KES EEVFK2A680Q
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: smdH13el-FK
68uF 100V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 500mA 5000h 105C Automotive T/R
Parametry
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 12x13,5mm
Napięcie pracy: 100V
Żywotność [h]: 5000h
Producent: PANASONIC
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 105°C
Rodzaj kondensatora: Elektrolityczny LOW E.S.R
Producent: Panasonic Symbol producenta: EEVFK2A680Q Obudowa dokładna: smdH13el-FK
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
ilość szt. 200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
200
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
19200 szt.
ilość szt. 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
200
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 68uF
Rozmiar: 12x13,5mm
Napięcie pracy: 100V
Żywotność [h]: 5000h
Producent: PANASONIC